Tunel analny – najczęstsze pytania

Tunel analny staje się coraz bardziej popularny wśród osób eksperymentujących z seksem analnym oraz szukających nowych doznań. Dla wielu z nich  gadżet ten kojarzy się z czymś wyjątkowo nieprzyzwoitym czy nawet wulgarnym lub przeznaczonym wyłącznie dla osób praktykującym BDSM. Nic bardziej mylnego!

Tunel analny to doskonała alternatywa dla innych analnych gadżetów (plugów, wibratorów etc.), która cieszy się zainteresowaniem zarówno kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku. Jeśli jeszcze wahasz się, czy tunel analny to zabawka dla ciebie, koniecznie przeczytaj ten artykuł, w którym odpowiadamy na najczęstsze pytania związane z tym gadżetem.

Jaki rozmiar tunelu analnego wybrać?

Osoby początkujące zwykle mierzą się z pierwszym podstawowym problemem, jakim jest dobór odpowiedniej średnicy tunelu. Tego typu gadżet dostępny jest zazwyczaj od średnicy 3cm do około 7 cm.  Poszczególne modele dostępne na rynku mogą również występować w różnych rozmiarach pod względem długości. Osoba początkująca powinna zaczynać z tym najmniejszym rozmiarem  (średnica 3xm) i gdy całkowicie oswoi się z przedmiotem może wówczas sięgnąć po większą średnicę.

Polecamy:

Tunel analny a gazoszczelność

Zaletą tunelu analnego, w przeciwieństwie do plugu analnego, jest brak gazoszczelności, co oznacza, że gazy mogą swobodnie wydostawać się z ciała. Osoby, które obawiają się, że przy dłuższym noszeniu tunelu przez otwór „coś” wylecieć,  mogą zatykać otwór za pomocą papierowych zatyczek, które jednocześnie nie będą blokowały uchodzenia gazów.

Przeczytaj również: Seks analny – jak się do niego przygotować?

Czy tunel analny można nosić na co dzień

Z reguły tak. Na samym początku użytkowania warto zakładać tunel analny na 1 godzinę będąc w domu, aby oswoić się  z przedmiotem i przygotować odbyt. Gdy już przestaniemy pamiętać o tym, że mamy założony tunel, możemy spokojnie zwiększać czas jego użytkowania, nosząc do pracy czy podczas spotkań ze znajomymi.

 

Jedna myśl na temat “Tunel analny – najczęstsze pytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *