Sex – jak zaskoczyć faceta w łóżku?

Rutyna w sypialni może przyczynić się do zabicia nawet najwspanialszego związku. Chociaż mówi się że seks to nie wszystko, to jednak bez udanego współżycia prędzej czy później pojawiają się problemy.

Rutyna w sypialni może przyczynić się do zabicia nawet najwspanialszego związku. Chociaż mówi się że seks to nie wszystko, to jednak bez udanego współżycia prędzej czy później pojawiają się problemy. Nawet osoby będące od dłuższego czasu w stałym związku mogą ponownie rozpalić swoje zmysły. Jak zatem sprawić, aby nasz partner ponownie oszalał na naszym punkcie?

Sprawdzone sposoby na pozytywne zaskoczenie mężczyzny w łóżku

1. Wciel się w rolę samicy alfa

Chociaż w życiu codziennym panowie nie lubią, gdy ktoś narzuca im warunki, to w sypialni panie mają spore pole do popisu, gdyż mężczyźni marzą wręcz o tym, aby ich pranerki przejęły inicjatywę. Nie chodzi tutaj tylko o igraszki, ale także o sam stosunek. Zaciągnięcie go do łóżka, zdarcie z niego ubrań i namiętne przyciśnięcie go do ściany – rozpali go do czerwoności. Z kolei zawiązanie u oczu i związanie rąk podnieci do potęgi.

2. Wyposaż się w erotyczne gadżety

Wibrator nie służy jedynie jako narzędzie do kobiecej masturbacji. Jest także wibrator dla par, który dają przyjemność obojgu. Godne polecenia są także kulki gejszy, jadalna bielizna, olejki z afrodyzjakami, kajdanki, pierścień erekcyjny i inne akcesoria BDSM. Gadżety z całą pewnością mogą uatrakcyjnić seks. Stosunek ułatwiają także lubrykanty, więc warto po nie sięgać.

3. Pieść go i kochaj się inaczej niż zazwyczaj

Męskie ciało również posiada wiele wrażliwych na pieszczoty miejsc, dlatego też ograniczanie się do penisa jest dużą stratą. W celu zaskoczenia partnera warto pominąć na jakiś czas jego podnieconą erekcję i skupić się na innych częściach ciała typu pośladki, szyja, podbrzusze czy okolice pachwin. Jeśli zazwyczaj stosunek odbywa się szybko, to warto przedłużyć grę wstępną. Jeśli zaś preferowaliście dotąd długie igraszki w łóżku, to można zaprosić faceta na szybki numerek.

Polecamy również: BDSM – akcesoria do ostrej zabawy

Sprawdzi się też zmiana pozycji, miejsca czy czasu. Pary kochające się wieczorami, powinny odbyć stosunek z samego rana, co przełamie rutynę i przyniesie nowe doznania. Ponadto sypialnia to nie jedyne miejsce do uprawiania seksu. Równie dobrze warto wypróbować blat kuchenny, stół czy chociażby podłogę. Mężczyźnie spodobają się z całą pewnością także przebieranki zgodne z jego preferencjami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *