Jak osiągnąć orgazm wspólnie z partnerem?

Wspólny orgazm to cudowne przeżycie seksualne oznacza sytuację gdzie oboje partnerzy stosunku seksualnego szczytują w tym samym momencie.
Jednak wspólny orgazm jest bardzo trudny do osiągnięcia. Jednak warto próbować do takiej sytuacji dążyć, gdyż nie ma nic bardziej satysfakcjonującego jak widok ukochanej osoby w miłosnym uniesieniu oraz świadomość wspólnego dopasowania zarówno pod względem emocjonalnym, jak i cielesnym.

Jak osiągnąć wspólny orgazm?

Wspólne szczytowanie jest bardzo trudne, przede wszystkim dla młodych kobiet i mężczyzn. Ich chęć bardzo szybkiego podniecenia powodują pominięcie tak ważnej gry wstępnej albo ograniczenie jej do minimum oraz braku stosowania urozmaiconych pozycji seksualnych.
Ważna jest świadomość obojga partnerów, że jednoczesny orgazm absolutnie nie jest warunkiem udanego seksu.
Wspólne szczytowanie jest bardzo przyjemnym doświadczeniem seksualnym, ale jednocześnie bardzo trudnym do osiągnięcia.

Częściej tego uczucia doznają pary, których łączy głębokie uczucie, oraz gdy są ze sobą od dłuższego czasu oraz doskonale znają reakcje seksualne swojego partnera.
Trudniej o wspólny orgazm podczas przelotnych przygód seksualnych czy też bardzo krótko trwającego związku.

Większa odpowiedzialność za osiągnięcie wspólnego orgazmu spada na mężczyznę, gdyż to on musi kontrolować wytrysk. Zdecydowanie taka umiejętność posiadają dojrzali i doświadczeni mężczyźni.

Bardzo ważne jest stworzenie podczas stosunku atmosfery zaufania i życzliwości. Mężczyzna powinien wykorzystać to, że większość kobiet osiąga orgazm łechtaczkowy i próbować pobudzać ten organ przez jego stymulowanie.
Kobiety potrafią osiągać orgazm wielokrotnie podczas jednego stosunku i stwarza to większą możliwość dojścia do wspólnego szczytowania.

Co może utrudniać wspólny orgazm?

Osiągnięcie wspólnego orgazmu może być niemożliwe ze względu na zbyt szybki wytrysk mężczyzny. Może być on spowodowany stresem, małego doświadczenia lub zbyt rzadkiego uprawiania seksu. Tutaj rozwiązaniem jest duży takt partnerki i relaks. Powinna to być kąpiel, masaż i wiele czułości i zrozumienia ze strony partnerki.
W przypadku kobiety kłopotem ze wspólnym osiągnięciem orgazmu może być zbyt długie przez nią do niego dochodzenie. Jest to spowodowane przemęczeniem lub niepomyślną fazą cyklu hormonalnego. Powinniśmy wtedy ten okres po prostu przeczekać.

Oczywiście bardzo ważna jest gra wstępna, której warto poświęcić jej więcej czasu.
Warto o tym wszystkim pamiętać, gdyż wspólny orgazm daje wiele satysfakcji oraz poczucie dopasowania seksualnego i uczuciowego.  Można również wykorzystać akcesoria erotyczne, które korzystnie wpłyną na doznania seksualne kobiety. Mogą to być koraliki analne, stymulator łechtaczki czy zwyczajny wibrator.  Koraliki można nabyć w różnych rozmiarach,  więc bez obaw dobierzemy odpowiednią ich wielkość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *