Jak wybrać odpowiedni gadżet na prezent erotyczny?

Wybór gadżetu erotycznego nawet dla partnera, którego bardzo dobrze znamy, może okazać się dość trudnym zadaniem. Musimy trafic w jego preferencje oraz potrzeby i jednocześnie zadbać o to, aby wybrana zabawka nie uraziła w żaden sposób naszej drugiej połowy. Czym sie kierować, wybierając gadżet erotyczny? Oto kilka podpowiedzi.

Pomysł na prezent

Niewątpliwie gadżety erotyczne są dobrym pomysłem na prezent, jeżeli tylko znamy naszego partnera na tyle dobrze, aby wiedzieć co będzie w jego guście. Przy tym zdecydowanie częściej na tego typu produkty decydują się mężczyźni niż kobiety. Kobiety są raczej obdarowywane przez swoich panów. Jest to swego rodzaju sprawdzona opcja zwłaszcza, że bardzo często prezentem erotycznym dla mężczyzny jest po prostu seksowna bielizna.

Bielizna na prezent – czy to dobry pomysł

Bielizna seksowna czy też erotyczna na prezent jest pomysłem sprawdzonym i znanym praktycznie wszystkim. Często mężczyźni z okazji walentynek kupują swoim kobietą właśnie ten rodzaj prezentów sądząc, że będą one jak najbardziej trafione. I zazwyczaj faktycznie są.

Coś innego

Zakup nieco innych gadżetów jest dobrym rozwiązaniem, jeżeli tylko dobrze zna się swojego partnera. Trzeba przecież wiedzieć jakiego typu gadżety się mu spodobają. Nigdy nie powinno się kupować czegoś, co wiadomo jest, że nie będzie odpowiednie. Przykładowo dildo analne nie spodoba się komuś kto nie preferuje tego rodzaju seksu. Nie ma więc sensu w tym, aby kupować je jako prezent.

Szczera rozmowa

Dobrym rozwiązaniem wydaje się szczera rozmowa, z której można wyciągnąć wiele cennych uwag i rad. Przede wszystkim jednak ma się pewność tego, że uda się, w późniejszym czasie, trafić z odpowiednim prezentem. Ważne jest więc żeby całkowicie szczerze ze sobą rozmawiać nawet, a może przede wszystkim, na tematy intymne. Jest to bardzo ważny aspekt każdego związku.

Zakup gadżetów erotycznych jest sprawdzonym sposobem na to, aby urozmaicić nieco swoje życie erotyczne. Trzeba tylko zdawać sobie sprawę z tego, w którą stronę to życie będzie się rozwijać. Nikt nie lubi przecież być do niczego zmuszany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *