Witaj na naszym blogu

rss

 • Sex pod prysznicem – przygotuj się na gorącą przygodę

  Sex pod prysznicem – przygotuj się...

  Czy sex jest pod prysznicem jest dla każdego? Oczywiście, że tak! Ci, którzy spróbowali, z pewnością mogą nazwać tę formę erotycznych zabaw jedną z najbardziej ekscytujących. Chcesz spróbować? Oto kilka wskazówek, dzięki którym sprawisz, że sex w kabinie prysznicowej będzie prawdziwą seksualną rewolucją w Twoim życiu!

  My Pleasure
  Fri, October 28 2016
  0 Komentarzy
 • Jak stymulować punkt G

  Jak stymulować punkt G

  Doprowadza kobietę do prawdziwej ekstazy, sprawia, że jak za dotknięciem magicznej różdżki przeżywa ona niezapomnianą rozkosz. Stymulacja punktu G to jeden z najskuteczniejszych sposobów doprowadzenia kobiety do orgazmu. Jeśli do tej pory nie udało Ci się odnaleźć tego mitycznego guziczka przyjemności, przeczytaj koniecznie nasze wskazówki i zostać mistrzem stymulacji punktu G!

  My Pleasure
  Sun, October 2 2016
  0 Komentarzy
 • Problem z erekcją

  Problem z erekcją

  Problemy z erekcją mogą spotkać każdego mężczyznę, niezależnie od wieku. Jest to całkowity lub częściowy brak wzwodu. Często mężczyźni z zaburzeniami erekcji próbują ukryć przed partnerką ten problem w obawie przed utratą jej zainteresowania. Zupełnie niesłusznie! Dziś podpowiemy, jak skutecznie poradzić sobie z zaburzeniami erekcji. 

  My Pleasure
  Fri, November 13 2015
  0 Komentarzy
 • Dildo a wibrator – znajdź różnice

  Dildo a wibrator – znajdź różnice

  Dildo czy wibrator? To pytanie często pojawia się przed zakupem gadżetu erotycznego. Jaka jest różnica między dildo a wibratorem? Czy w ogóle jakaś istnieje? Który gadżet wybrać? Jeśli i Ty zadajesz sobie takie pytania, koniecznie przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jak to na prawdę wygląda i jak się tym posługiwać.

  My Pleasure
  Thu, October 22 2015
  0 Komentarzy
 • Dieta dla prawdziwego macho, czyli afrodyzjaki w jedzeniu

  Dieta dla prawdziwego macho, czyli afrodyzjaki...

  Życie seksualne mężczyzn to ważny element ich życia. Niestety często dotykają ich problemy seksualne wynikające z codziennego stresu, wieku oraz nieprawidłowej diety. Są one często przyczyną frustracji, niezadowolenia, a czasami nawet prowadzą do depresji. Czasem jednak wystarczy kilka drobnych zmian w codziennym jadłospisie, aby odzyskać siły i możliwości Adonisa.

  My Pleasure
  Thu, October 22 2015
  0 Komentarzy
 • Top 5 gadżetów erotycznych, które pokocha każda kobieta

  Top 5 gadżetów erotycznych,...

  Kobiety uwielbiają gadżety erotyczne! To dzięki sex zabawkom życie seksualne wielu z nich nabiera smaczku. Lista gadżetów erotycznych przeznaczonych dla kobiet jest bardzo długa. Dziś chcemy Wam zaprezentować 5 zabawek najczęściej wybieranych przez płeć piękną. 

  My Pleasure
  Thu, October 22 2015
  0 Komentarzy
wyświetlono 6 of 6 postów