Lubrykant owocowy - Swede Fruity Love Lubricant Raspberry Rhubarb 50 ml Zobacz większe

Lubrykant owocowy - Swede Fruity Love Lubricant Raspberry Rhubarb 50 ml

EP_9382

Nowy produkt

20 Przedmioty

30,37 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Fruity Love to seria znanych środków nawilżających o pięknie owocowych nutach. Popularna od lat wśród klientów poszukujących naturalnych zapachów i wysokiej jakości produktu.

 

Prezentowany środek bazuje na najlepszych składnikach i charakteryzuje się składem bezpiecznym dla użytkowników. Oczywiście jednocześnie oferuje długi czas nawilżania, miękką i miłą dla ciała konsystencję, dobre rozprowadzanie się i zwiększoną przyjemność podczas uprawiania seksu.

 

Środek można stosować z prezerwatywami i wszelkiego rodzaju akcesoriami erotycznymi oraz w każdego typu seksie. Formuła nie powoduje podrażnień, posiada zbalansowane pH a jako że bazuje na wodzie to po użyciu jest łatwa i szybka do oczyszczenia.

 

Żele są pyszne, zapachy dobrze odwzorowane dzięki zastosowaniu składników używanych także w przemyśle spożywczym. Nietoksyczne, w przypadku połknięcia niewielkiej ilości również w pełni bezpieczne. Zbalansowane pH oznacza, że delikatne środowisko wewnątrz waginy nie będzie zakłócone i nie narażone na infekcje czy podrażnienia.

 

Nie zawiera parbenów.

Malina, rabarbar 50ml

 


Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Write a review

Lubrykant owocowy - Swede Fruity Love Lubricant Raspberry Rhubarb 50 ml

Lubrykant owocowy - Swede Fruity Love Lubricant Raspberry Rhubarb 50 ml

30 innych produktów w tej samej kategorii: