Pomysł na wyjątkowy wieczór walentynkowy

Wielkimi krokami zbliżają się walentynki. To szczególny czas dla wielu par i dzień, w którym bardzo wymownie okazują sobie miłość. Niezapomniany wieczór walentynkowy wymaga wcześniejszego przygotowania i perfekcyjnej organizacji.

Zacznij od kolacji

Pomysł bardzo oklepany, ale wcale nie musi taki być. Jeżeli wychodzicie do restauracji, wybierzcie miejsce, w którym jeszcze nie byliście, a które ma dobre opinie. Nieważne czy będzie to mała, włoska knajpka, czy droga, francuska restauracja – istotna jest atmosfera.

Możecie też urządzić sobie kolację w domu. Wybierzcie produkty uznawane za afrodyzjaki, np. krewetki, ostrygi lub inne owoce morza. Doskonale sprawdzają się także owoce, np. arbuz, brzoskwinie lub ananas. Podczas takiej kolacji możecie się świetnie bawić, próbując razem przygotować, a następnie zjeść przyrządzone potrawy.

Nie zapomnij o prezencie

Kwiaty i czekoladki? Zapomnij o nich. Zadbanie o walentynkowy prezent uważane jest za domenę mężczyzn, jednak nie musi tak być. Walentynki to dobry czas na wspólne zakupy akcesoriów i gadżetów, które posłużą Wam obojgu.

Mówi się, że walentynki to dzień, w którym najczęściej pary uprawiają seks. Nic dziwnego, atmosfera miłości zachęca do intymnych zbliżeń. Wśród walentynkowych prezentów coraz częściej pojawiają się więc akcesoria erotyczne, które para może wspólnie wypróbować.

W ramach prezentu możesz zaprosić partnera lub partnerkę do miejsca, które razem chcieliście odwiedzić. Wspólnie spędzony czas w escape roomie, podczas gry w kręgle lub bilard też może być doskonałą, rozluźniającą zabawą.

Wyjątkowy dzień to wyjątkowy seks

Wszystkie walentynkowe aktywności prowadzą często do jednego – do intymnego zbliżenia, które jest kulminacyjnym momentem wieczoru. Chcąc uczynić je wyjątkowym, trzeba szczególnie zadbać o atmosferę i element zaskoczenia partnera. Do tej roli zostały stworzone wibratory dla par. Ten niewielki, niepozorny gadżet może przynieść wiele radości obojgu partnerom. Pomoże przełamać tabu i otworzyć się na nowe, ekscytujące doznania. Możecie zakupić go razem, w ramach wspólnego prezentu lub w tajemnicy przed partnerem.

Na ten wyjątkowy wieczór panie szykują zwykle kuszącą, seksowną bieliznę. Dbają także o akcesoria erotyczne, takie jak kajdanki, piórka lub maski na oczy. Panowie, którzy chcą zaskoczyć swoje partnerki, także mogą zdecydować się na założenie specjalnej bielizny, np. męskiego body.

W tym dniu szczególnie ważna jest atmosfera. Przyszykujcie zapachowe świece i muzykę, która odpowiada Wam najbardziej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *