Realistyczne

Informacja

Realistyczne

Relistyczne dildo

Przypominające prawdziwego penisa dildo to idealny prezent erotyczny dla par oraz singli. Realistyczne dildo sprawi, że łóżkowe igraszki staną się jeszcze bardzie fascynujące, a gadżet świetnie podkręci atmosferę w każdym momencie.  Realistyczny sztuczny członek jest miękki, elastyczny, a jego wierzch pokryty jest materiałem o fakturze przypominającą skórę. 

Dildo realistyczne będzie doskonałym prezentem dla partnerki na rocznicę związku czy jako gadżet, którym chcemy rozpocząć przygodę z odkrywaniem nowych sfer intymności. W naszej ofercie znajdziesz realistyczne, przypominające prawdziwe przyrodzenie dilda w kolorze skóry oraz w barwach tęczy - będą idealnym akcesorium nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Zachęcamy sprawdzić, jakich doznań może dostarczyć dildo, a już nigdy nie przestaniesz go używać!

Dildo możesz używać poczas igraszek z partnerem lub partnerką, jak również w samotności. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które pragną odkrywać swoje intymne sfery i dopiero wkraczają w świat zmysłowych doznań cielesnych. 

Więcej

Realistyczne  Jest 23 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów