Realistyczne

Informacja

Realistyczne  W tej kategorii nie ma produktów.

Realistyczne

Realistyczne dildo - penis 

Przypominające prawdziwego penisa dildo to idealny prezent erotyczny dla par oraz singli. Realistyczne dildo sprawi, że łóżkowe igraszki staną się jeszcze bardzie fascynujące, a gadżet świetnie podkręci atmosferę w każdym momencie. Realistyczny sztuczny penis jest miękki, elastyczny, a jego wierzch pokryty jest materiałem o fakturze przypominającą skórę. 

Sztuczne penisy - sklep online poleca

Dildo realistyczne będzie doskonałym prezentem dla partnerki na rocznicę związku czy jako gadżet, którym chcemy rozpocząć przygodę z odkrywaniem nowych sfer intymności. W naszej ofercie znajdziesz realistyczne, przypominające prawdziwe przyrodzenie dilda w kolorze skóry oraz w barwach tęczy - będą idealnym akcesorium nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Zachęcamy sprawdzić, jakich doznań może dostarczyć dildo, a już nigdy nie przestaniesz go używać!

Sztuczny penis jak prawdziwy

W szerokim spektrum akcesoriów erotycznych szuczne penisy robią prawdziwą furorę. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragna przeżywać rozkosz i doznania zbliżone do tych, które dostarcza kontakt z prawdziwym ludzkim członkiem.

Penis dildo możesz używać poczas igraszek z partnerem lub partnerką, jak również w samotności. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które pragną odkrywać swoje intymne sfery i dopiero wkraczają w świat zmysłowych doznań cielesnych.

Sztuczny penis - dildo naturalne

Używanie tego rodzaju gadżetów to nie tylko świetna, intymna zabawa, ale również sposób na rozładowanie napięcia po ciężkim dniu. To zupełnie naturalny, biologiczny odruch, którego nikt nie powinien się krępować. Dostępne w naszej ofercie sztuczne członki to niezwykle realistycznie wyglądające penisy o strukturze i twardości odpowiadającej tej naturalnej w trakcie wzwodu. 

Penis sztuczny w formie realistycznego, naturalnego dildo to pomysł na prezent dla partnera lub partnerki, a także gadżet, który świetnie sprawdzi się w sypialni każdego singla. 

W naszym sklepie dostępne są penisy sztuczne dilda amerykańskiego producenta, które nie zawierają ftalanów oraz posiadają atesty antyalergiczne. Zapraszamy do przejrzenia oferty produktów, które sprawią, że każdy dzień nabierze smaku. 


Polecamy również wibrator dla par